فورجی کالا و ضمانت پرداخت زرین پال

فروشگاه فورجی کالا با گرفت درگاه پرداخت زرین پال و ضمانت پرداخت زرین پال، باعث اعتماد مشتریان به این فروشگاه می شود که این اعتماد منجر به خریدی راحت می گردد .

در ادامه درباره ی این ویژگی سایت زرین پال توضیحاتی خواهیم داد ….

یک تضمین دوجانبه

خودتان را بگذارید جای کسی که می‌خواهد یک محصول را اینترنتی خریداری کند. وارد وبسایتی می‌شوید که نسبت به معتبر بودن آن کمی شک می‌کنید یا مثلا از یک پیج در اینساتگرام می‌خواهید خرید کنید،‌ اگر از اینکه آیا بعد از پرداخت آنلاین محصولی به دستتان برسد یا نه، اطمینان نداشته باشید بالای ۹۰٪ از خرید خود صرف نظر می‌کنید.

اما اگر این اطمینان به شما داده شود که بعد از پرداخت آنلاین و در صورت نرسیدن محصولی به دست‌تان، چیزی به اسم ضمانت پرداخت وجود دارد و برای ارسال محصول یا بازگشت مبلغ پرداختی‌تان پیگیری‌های لازم صورت می‌گیرد، با خیالی آسوده و مطمئن‌تر بر روی گزینه‌ی پرداخت، کلیک خواهید کرد.

وجود نام زرین‌پال و ضمانت پرداخت، باعث می‌شود یک اعتمادسازی بین خریدار و فروشنده صورت بگیرد، برای همین فروش بیشتر پذیرندگان با میزان اعتماد خریداران ارتباط مستقیم دارد، به عبارت صحیح‌تر تضمین فروش بیشتر با تضمین پرداخت صورت می‌گیرد، یک تضمین دوجانبه.

 

چگونه؟

از تمام این اتفاق‌های خوب، می‌رسیم به تسویه‌ حساب بعد از ۴ روز که گاهی باعث سوء‌برداشت‌ها و سوء‌تفاهم‌هایی می‌شود.

در واقع این تسویه حساب بعد از ۴ روز برای تضمین پرداخت خریداران و پُشت‌بند آن تضمین فروش بیشتر پذیرندگان است، به این صورت که تا حداکثر چهار روز وجه پذیرندگان محترم به امانت نزد زرین‌پال می‌ماند تا از رسیدن محصول به دست خریدار اطمینان حاصل شود.

حالا اگر محصول به دست خریدار نرسد چه می‌شود؟

  • اگر محصول تا ۴ روز به دست خریدار نرسد، خریدار می‌تواند از بخش تماس با ما سایت یک تیکت ثبت کند یا با شماره تلفن زرین‌پال (۰۲۱،۸۸۶۷۱۰۰۰) تماس بگیرد.
  • ما خریدار و فروشنده را برای حل مشکل به هم مرتبط می‌کنیم.
  • خریدار و فروشنده تا یک هفته فرصت دارند که موضوع را حل کنند.
  • در صورت عدم پاسخ فروشنده یا مشخص‌شدن عدم تحویل محصول، وجه انتقالی به حساب خریدار برگشت می‌خورد.

در این راستا فروشگاه فورجی کالا با کمال اطمینان اعلام می کند که با داشتن نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت پرداخت زرین پال محلی امن جهت خرید کاربران عزیز و محترم می باشد و امید است بتوانیم با افزایش عملکرد خود موجبات رضایت شما عزیزان را فراهم آوریم  .

 

مدیریت فروشگاه اینترنتی فورجی کالا

اضافه کردن نظر